Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Nasze marki

Produkty do malowania i napraw, oferujące dokładnie to, czego potrzebujeszKażdy produkt firmy Watco, został zaprojektowany jak żaden inny dostępny na rynku.


Wiodące w branży produkty do naprawy posadzek i powłoki Watco zyskały nowy wygląd. Poznaj nowe linie produktów, z których każdy jest unikatowy, został starannie przemyślany i stworzony z ogromnym zaangażowaniem.

Naszych produktów nie znajdziesz w supermarkecie budowlanym. Dzieje się tak, ponieważ słyniemy z produkcji wysokiej jakości powłok i produktów naprawczych o wysokich parametrach, które oferują dokładnie to, czego potrzebujesz – i dostarczamy je bezpośrednio do Ciebie.

Kupując produkt Watco, kupujesz również naszą wyjątkową obsługę klienta. Otrzymasz produkt zawierający składniki najwyższej jakości, oferujący trwalsze rezultaty niż jakikolwie inny wyrób dostępny obecnie w sprzedaży. Ponadto chętnie służymy pomocą i poradą – przed, w trakcie i po zakończeniu stosowania.

Jeśli na opakowaniu widnieje marka Watco, możesz być pewien, że jest to powłoka, której nie kupisz nigdzie indziej. Jest łatwa w użyciu, niezawodna i stworzona w oparciu o niezrównaną wiedzę. To właśnie to, co znajduje się wewnątrz puszki, sprawia, że Watco jest Watco – marką, której można zaufać.

Zapisz się