Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Innowacje

Wykorzystujemy badania i postępy w technologii powłok, aby dostarczać wyjątkowe produkty, które znajdują się w ścisłej czołówce pod względem innowacyjności i niezawodności. Dzięki temu, oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty.  

Innowacyjność czyni nas liderami na rynku

Nasze sukcesy zawdzięczamy ciągłej innowacji, rozwojowi i pasji, aby dostarczać to, co najlepsze. Ten cel można osiągnąć jedynie, pozostając w czołówce pod względem postępu technologicznego. Dlatego pracujemy z zespołem profesjonalnych chemików, którzy niestrudzenie badają, ulepszają i rozwijają najnowszą technologię żywic.

Opinie naszych klientów pomagają nam tworzyć funkcjonalne  produkty o najwyższej jakości. Staramy się  wykorzystać wszelkie uwagi i  komentarze od naszych klientów. 

Najlepsze produkty dostępne w naszej ofercie

Do najbardziej wymagających napraw posadzek

 

Concrex Carbon Fibre jest przeznaczony do trwałej naprawy uszkodzonych posadzek betonowych. Nowa formuła jest teraz mocniejsza, bardziej odporna chemicznie i utwardza się jeszcze szybciej.

Ochrona posadzek nawet przy intensywnej eksploatacji

 

Ta jednowarstwowa, wytrzymała, praktycznie bezrozpuszczalnikowa powłoka epoksydowa gwarantuje wyjątkową odporność na ścieranie i zapewnia doskonałą ochronę posadzek betonowych.

 

Łatwe do czyszczenia, bezpieczne powierzchnie

 

Dzięki powłoce Epoxyguard Safe nie trzeba już rozsypywać piasku na farbę przed pokryciem powierzchni. Daje ona równomierną teksturę i rozlewność, dzięki czemu powierzchnia wygląda dobrze i jest łatwa do czyszczenia.

Zapisz się