Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Obecnie występują trudności z działaniem naszej linii telefonicznej. Jeśli chcesz porozmawiać z doradcą technicznym, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Gwarancja 100% satysfakcji


Watco opracowuje produkty o wysokich parametrach. Szczerze wierzymy, że są one najlepsze na rynku. Produkty są wytwarzane i dostarczane zgodnie z normą jakości ISO 9001 oraz są objęte 12-miesięczną gwarancją na wady produkcyjne. Chcemy, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z dokonanego zakupu. Powłoki podłogowe muszą spełniać swoje zadanie i różnią się od farb ściennych, które nie są nigdy narażone na ruch pieszy lub kołowy. Należy wziąć pod uwagę wózki widłowe oraz wszelkiego rodzaju zużycie. Jeśli po oddaniu produktu do użytku wystąpią jakiekolwiek problemy, niezależnie od przyczyny, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby je rozwiązać – nawet po upływie 12 miesięcy od zakupu.  Jeśli coś pójdzie nie tak, chętnie pomożemy to naprawić. 


Zapisz się