Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

O nasWatco - wiodące w branży, wysokiej jakości  produkty do napraw i powlekania. Tworzymy trwałe, odporne na zużycie produkty, które zapewniają znakomite rezultaty za każdym razem. Gwarancja 100% satysfakcji.
 

Rynkowi liderzy od ponad 90 lat

Jesteśmy wiodącym brytyjskim producentem i bezpośrednim dostawcą farb przemysłowych, materiałów naprawczych i konserwacyjnych. Produkty Watco gwarantują długotrwałe rezultaty o wysokiej jakości po każdym użyciu – jak można się tego spodziewać po firmie z ponad 90-letnim doświadczeniem branżowym.

Pomoc i doradztwo dostosowane do realizacji każdego projektu

Chętnie służymy pomocą, oferując konkretne porady i zalecenia. Opowiedz nam wszystko o danej powierzchni, jej stanie, sposobie użytkowania, temperaturze i miejscu stosowania, a my dostarczymy idealne rozwiązanie pozwalające uzyskać najlepsze rezultaty.

Tworzymy innowacyjne produkty

Nasz własny zespół chemików nieustannie prowadzi badania oraz opracowuje i testuje nowe metody z myślą o wprowadzeniu zmian na lepsze. Nie tylko ulepszamy istniejące produkty, ale też opracowujemy produkty, o które proszą nasi klienci.

Ponad 90-letnie doświadczenie w branży

Nie ma więc wątpliwości, że oferujemy porady, na które zasługujesz, oraz produkty, które spełniają swoje zadanie.

Czy wiesz, że…

Nasze produkty gwarantują znakomite i trwałe rezultaty. To dlatego, że zostały opracowane zgodnie z wysokimi standardami i są rygorystycznie testowane.

Nasze porady są spersonalizowane. Jest tak, ponieważ za każdym razem staramy się dostarczać produkty spełniające Twoje potrzeby.

Nasze produkty są zawsze gotowe. To dzięki temu, że to my je produkujemy, co pozwala dostarczyć je dokładnie wtedy, gdy są potrzebne.

Nasi pracownicy to eksperci. Zawdzięczamy to ciągłym szkoleniom, dzięki którym zdobywają wiedzę potrzebną, aby proponować Ci właściwe rozwiązania.

Zapisz się