Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

O nasWatco - wiodące w branży, wysokiej jakości  produkty do napraw i powlekania. Tworzymy trwałe, odporne na zużycie produkty, które zapewniają znakomite rezultaty za każdym razem. Gwarancja 100% satysfakcji.
 

Rynkowi liderzy od ponad 90 lat

Jesteśmy wiodącym brytyjskim producentem i bezpośrednim dostawcą farb przemysłowych, materiałów naprawczych i konserwacyjnych. Produkty Watco gwarantują długotrwałe rezultaty o wysokiej jakości po każdym użyciu – jak można się tego spodziewać po firmie z ponad 90-letnim doświadczeniem branżowym.

Pomoc i doradztwo dostosowane do realizacji każdego projektu

Chętnie służymy pomocą, oferując konkretne porady i zalecenia. Opowiedz nam wszystko o danej powierzchni, jej stanie, sposobie użytkowania, temperaturze i miejscu stosowania, a my dostarczymy idealne rozwiązanie pozwalające uzyskać najlepsze rezultaty.

Tworzymy innowacyjne produkty

Nasz własny zespół chemików nieustannie prowadzi badania oraz opracowuje i testuje nowe metody z myślą o wprowadzeniu zmian na lepsze. Nie tylko ulepszamy istniejące produkty, ale też opracowujemy produkty, o które proszą nasi klienci.

Ponad 90-letnie doświadczenie w branży

Nie ma więc wątpliwości, że oferujemy porady, na które zasługujesz, oraz produkty, które spełniają swoje zadanie.

Czy wiesz, że…

  • Nasze produkty gwarantują znakomite i trwałe rezultaty. To dlatego, że zostały opracowane zgodnie z wysokimi standardami i są rygorystycznie testowane.
  • Nasze porady są spersonalizowane. Jest tak, ponieważ za każdym razem staramy się dostarczać produkty spełniające Twoje potrzeby.
  • Nasze produkty są zawsze gotowe. To dzięki temu, że to my je produkujemy, co pozwala dostarczyć je dokładnie wtedy, gdy są potrzebne.
  • Nasi pracownicy to eksperci. Zawdzięczamy to ciągłym szkoleniom, dzięki którym zdobywają wiedzę potrzebną, aby proponować Ci właściwe rozwiązania.
Zapisz się