Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania Watco, aby uzyskać wysokiej jakości rezultaty za każdym razem

Watco


Watco jest branżowym liderem w zakresie jakości i trwałości. Powłoki i produkty naprawcze o wysokich parametrach zapewniające wyjątkowe wykończenie.

Porady ekspertów

Naszym priorytetem jest dbanie, aby klient otrzymał produkt odpowiedni do swojego przedsięwzięcia. Nasz zespół doradców technicznych służy pomocą przed, w trakcie i po zastosowaniu.

Produkty o wysokich parametrach

Zatrudnieni w naszej firmie chemicy opracowali pełną gamę przetestowanych powłok oraz produktów do naprawy posadzek i antypoślizgowych. To dlatego jesteśmy wiodącym w Wielkiej Brytanii dostawcą przemysłowych powłok podłogowych.

Wiodąca w branży firma

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w tworzeniu powłok zapewniających wyjątkowe wykończenie, produkty Watco gwarantują długotrwałe, wysokiej jakości rezultaty za każdym razem.

Gwarancja 100% satysfakcji

Wierzymy, że mamy najlepsze produkty na rynku, a nasz zespół zaproponuje najlepszy produkt do danego zastosowania. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, chętnie pomożemy rozwiązać dany problem.

Wyniki mówią same za siebie

Nasze produkty są najlepsze w swojej klasie. Przeprowadziliśmy ponad 800 testów zgodnie z normami ISO na wszystkich naszych powłokach, aby zaoferować asortyment farb z najobszerniejszą certyfikacją na rynku.

Concrex. Z myślą o wyjątkowej wytrzymałości i niezawodności

Ośmiokrotnie wyższa wytrzymałość na ściskanie niż w przypadku zwykłego betonu. Nasza oryginalna i najlepiej sprzedająca się zaprawa naprawcza do posadzek zapewnia wytrzymałość granitu przy minimalnym czasie przygotowania.

Asortyment Watco

Promocja
Zniżka hurtowa
Watco Concrex Carbon Fibre

Watco Concrex Carbon Fibre

Solidna naprawa betonowych posadzek, pochylni i stopni

BYŁO 535,30 zł

25% TANIEJ

Od 401,50 zł (Bez VAT)

Promocja
Zniżka hurtowa
Watco Epoxyguard

Watco Epoxyguard

Wyjątkowo wytrzymała, dekoracyjna, przemysłowa epoksydowa farba do betonu. Idealna do wykorzystania w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych i salonach wystawowych o błyszczącym wykończeniu.

BYŁO 899,60 zł

25% TANIEJ

Od 674,70 zł (Bez VAT)

Promocja
Zniżka hurtowa
Watco Bitu-Mend

Watco Bitu-Mend

Masa naprawcza do naprawy wybojów w asfalcie i betonie na zewnątrz. Do stosowania na ścieżkach, parkingach oraz drogach

BYŁO 312,40 zł

25% TANIEJ

Od 234,10 zł (Bez VAT)

Promocja
Zniżka hurtowa
Watco Flowpatch 10kg

Watco Flowpatch 10kg

Wypełniacz do betonu w płynie

BYŁO 299,60 zł

25% TANIEJ

Od 224,70 zł (Bez VAT)

Zapisz się