Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania Watco, aby uzyskać wysokiej jakości rezultaty za każdym razem

Watco


Watco jest branżowym liderem w zakresie jakości i trwałości. Powłoki i produkty naprawcze o wysokich parametrach zapewniające wyjątkowe wykończenie.

Porady ekspertów

Naszym priorytetem jest dbanie, aby klient otrzymał produkt odpowiedni do swojego przedsięwzięcia. Nasz zespół doradców technicznych służy pomocą przed, w trakcie i po zastosowaniu.

Produkty o wysokich parametrach

Zatrudnieni w naszej firmie chemicy opracowali pełną gamę przetestowanych powłok oraz produktów do naprawy posadzek i antypoślizgowych. To dlatego jesteśmy wiodącym w Wielkiej Brytanii dostawcą przemysłowych powłok podłogowych.

Wiodąca w branży firma

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w tworzeniu powłok zapewniających wyjątkowe wykończenie, produkty Watco gwarantują długotrwałe, wysokiej jakości rezultaty za każdym razem.

Gwarancja 100% satysfakcji

Wierzymy, że mamy najlepsze produkty na rynku, a nasz zespół zaproponuje najlepszy produkt do danego zastosowania. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, chętnie pomożemy rozwiązać dany problem.

Wyniki mówią same za siebie

Nasze produkty są najlepsze w swojej klasie. Przeprowadziliśmy ponad 800 testów zgodnie z normami ISO na wszystkich naszych powłokach, aby zaoferować asortyment farb z najobszerniejszą certyfikacją na rynku.

Concrex. Z myślą o wyjątkowej wytrzymałości i niezawodności

Ośmiokrotnie wyższa wytrzymałość na ściskanie niż w przypadku zwykłego betonu. Nasza oryginalna i najlepiej sprzedająca się zaprawa naprawcza do posadzek zapewnia wytrzymałość granitu przy minimalnym czasie przygotowania.

Asortyment Watco

Watco Concrex Carbon Fibre

Watco Concrex Carbon Fibre

Solidna naprawa betonowych posadzek, pochylni i stopni

Od 658,42 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard

Watco Epoxyguard

Wyjątkowo wytrzymała, dekoracyjna, przemysłowa epoksydowa farba do betonu. Idealna do wykorzystania w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych i salonach wystawowych o błyszczącym wykończeniu.

Od 1 106,51 zł (W tym VAT)

Watco Bitu-Mend

Watco Bitu-Mend

Masa naprawcza do naprawy wybojów w asfalcie i betonie na zewnątrz. Do stosowania na ścieżkach, parkingach oraz drogach

Od 384,25 zł (W tym VAT)

Watco Flowpatch

Watco Flowpatch

Wypełniacz do betonu w płynie

Od 368,51 zł (W tym VAT)

Zapisz się