Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Powłoki do podłóg & Uszczelniacze

Powłoki do podłóg & Uszczelniacze


Epoksydowe i wodorozcieńczalne farby i powłoki Watco stanowią idealne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, gdy Twoje podłogi wymagają ochronnej i wytrzymałej powierzchni. Watco Uszczelniacz Universalny to bezbarwny impregnat na bazie wody, który wnika głęboko w porowate nawierzchnie, aby utwardzić i wzmocnić beton.

Wszystkie nasze produkty zostały opracowane z myślą o łatwej aplikacji, więc nie musisz być profesjonalistą, aby móc z nich swobodnie korzystać.

Odkryj nasze najlepiej sprzedające się farby do posadzek betonowych, w tym Epoxyguard i Epoxyguard Premium. A jeśli potrzebujesz bezpiecznego podłoża, zapoznaj się z naszą ofertą antypoślizgową, w której znajdziesz Epoxyguard Safe i Epoxygrip charakteryzujące się wyjątkową antypoślizgowością. Dostępne są również szybkoschnące farby, które doskonale sprawdzają się w ujemnych temperaturach, takie jak Watco Fastcoat lub Epoxyguard Premium Cold Cure.  

Potrzebujesz pomocy? Nasi eksperci zawsze służą radą. Zadzwoń do nas już dziś: +48 22 462 40 66 lub wyślij nam wiadomość e-mail.

Nasze Bestsellery

Watco Epoxyguard

Watco Epoxyguard

Wyjątkowo wytrzymała, dekoracyjna, przemysłowa epoksydowa farba do betonu. Idealna do wykorzystania w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych i salonach wystawowych o błyszczącym wykończeniu.

Od 1 106,51 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard Premium

Watco Epoxyguard Premium

Gęsta powłoka chemoodporna przeznaczona do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Od 1 264,56 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard Safe

Watco Epoxyguard Safe

Dwuskładnikowy epoksyd z wstępnie zmieszanym kruszywem pozwalający uzyskać równą, łatwą do czyszczenia, antypoślizgową powłokę.

Od 1 180,31 zł (W tym VAT)

Watco Epoxygrip

Watco Epoxygrip

Antypoślizgowa powłoka epoksydowa idealnie nadaje się do schodów, ramp i posadzek, także w miejscach mokrych lub zaolejonych. Gruboziarniste wykończenie antypoślizgowe stosowane z myślą o wzroście bezpieczeństwa i zmniejszeniu liczby wypadków

Od 1 022,13 zł (W tym VAT)

Zobacz wszystkie powłoki i uszczelniacze do podłóg

Farby epoksydowe od Watco to rozwiązanie wyjątkowo wytrzymałe a jednocześnie bardzo łatwe w użyciu. W wersji antypoślizgowej stanowią dodatkowe zabezpieczenie, a dzięki błyszczącemu wykończeniu - również element dekoracyjny.

Uszczelniacz Watco to bezbarwny środek uszczelniający na bazie wody, który wnika głęboko w porowate powierzchnie utwardzając i wzmacniając beton.

 
Zapisz się