Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Odpowiednie przygotowanie

Beton zacierany

Bardzo twardy, gładki lub zacierany beton zasadniczo nie wiąże się z farbą. Nie jest to materiał porowaty, w związku z czym farby w niego nie wnikają. Wygląda świetnie po pomalowaniu, ale farba odpada po oddaniu posadzki do użytku. Tradycyjnym sposobem przygotowania tych posadzek jest szlifowanie mechaniczne lub śrutowanie w celu stworzenia odpowiedniej powierzchni. Problem polega na tym, że w ten sposób trwale usuwa się twardą, gładką powierzchnię, którą uzyskano poprzez zacieranie. 
 
Powerfloat Primer to wyjątkowy produkt. Nałożenie jednej warstwy bezpośrednio na beton umożliwia pomalowanie go większością powłok Watco, bez kosztów i niedogodności związanych ze śrutowaniem lub szlifowaniem, i pozwala uzyskać elegancki, gładki wygląd. 

Malowany beton 

Malowanie na farbie wymaga produktu, który nie zawiera niczego, co zmiękczy lub zaburzy strukturę powierzchni nałożonej na posadzkę. Należy zeskrobać luźną farbę – polecamy Epoxyguard Premium. Praktycznie nie zawiera rozpuszczalników, nie rozmiękcza istniejącej farby, a ponieważ nie jest na bazie wody, nie kurczy się podczas wysychania, w związku z czym nie „ciągnie” i nie uszkadza znajdującej się pod spodem farby. 

Bestsellery

Watco Powerfloat Primer

Watco Powerfloat Primer

Umożliwia malowanie gładkiego betonu bez przygotowania mechanicznego

Od 632,10 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard Premium

Watco Epoxyguard Premium

Gęsta powłoka chemoodporna przeznaczona do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Od 1 264,56 zł (W tym VAT)

Zapisz się