Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Malowanie posadzki betonowej, jaką farbę wybrać?

Jakie farby do betonu będą najlepsze?

Remont garażu lub warsztatu może być problematyczny z wielu względów, między innymi przez wybór farby. Jaką farbę wybrać, żeby była trwała, chroniła przed kurzem, chemikaliami, antypoślizgowa, nie ulegała ścieraniu i spełniała nasze wszystkie wymagania? 

Przede wszystkim, przy wyborze każdej farby posadzkowej należy postawić na jakość. Garaż i warsztat są przestrzeniami, w których szczególnie ważna odporność na częste i zróżnicowane używanie posadzki. Tu jeździmy, chodzimy, naprawiamy różne rzeczy, przenosimy lub przesuwamy ciężkie sprzęty. Tu może spaść tam na podłogę młotek lub inne ciężkie narzędzie. Tu ciężką skrzynię raczej  przeciągniemy niż przeniesiemy. Tu nie możemy cyzelować ruchów. 

Dlatego posadzka musi być odporna, a farba do warsztatu czy garażu - wytrzymała.

Farba do garażu powinna być:

  • Trwała
  • Antypoślizgowa
  • Chronić przed kurzem i chemikaliami

Typy farb do betonu

Epoksydowe farby podłogowe do garażu Watco:

Watco Epoxyguard

Watco Epoxyguard

Wyjątkowo wytrzymała, dekoracyjna, przemysłowa epoksydowa farba do betonu. Idealna do wykorzystania w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych i salonach wystawowych o błyszczącym wykończeniu.

Od 1 106,51 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard Premium

Watco Epoxyguard Premium

Gęsta powłoka chemoodporna przeznaczona do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Od 1 264,56 zł (W tym VAT)

Watco Powłoka do podłóg betonowych

Watco Powłoka do podłóg betonowych

Łatwa w użyciu, wstępnie zmieszana do miejsc o małym natężeniu ruchu w magazynach, pomieszczeniach gospodarczych, warsztatach i na innych betonowych posadzkach

Od 637,26 zł (W tym VAT)

A może farby antypoślizgowe?

Jeżeli w miejscu, które chcemy pomalować, np. w warsztacie, istnieje duże prawdopodobieństwo wylania się płynu, smaru lub oleju, warto rozważyć wybranie farby antypoślizgowej, aby zminimalizować ryzyko poślizgnięcia i upadku.Wspomniane powyżej Watco Epoxyguard, Watco Epoxyguard Premium, Watco Powłoka do podłóg betonowych, które zdecydowanie rekomendujemy do twoich podłóg betonowych, występują również w wariantach antypoślizgowych.

Jeżeli wybrałeś już odpowiednią farbę do malowania podłóg w garażu czy warsztacie, duży krok już jest za tobą. Pozostało pomalować beton. Pamiętaj, że przed położeniem farby, należy przygotować powierzchnię, żeby miała dobrą przyczepność i oferowała pełne parametry. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci, jaką farbę do malowania podłóg wybrać i jak profesjonalnie pomalować posadzkę. Krok po kroku i bez wątpliwości. Zadzwoń lub napisz do nas!

 

Zapisz się