Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Koniec z uciążliwymi dziurami w asfalcie 

 

Przygotuj swój asfalt, wypełniając dziury szybko i łatwo za pomocą naszej wiodącej w branży gamy Bitu-Mend. Wylewane prosto z pojemnika, nasze specjalistyczne preparaty są wystarczająco trwałe, aby wytrzymać natychmiastowy ruch, dzięki czemu parkingi i drogi są bezpieczne. To koniec z zagrożeniami potknięcia na zewnętrznych ścieżkach! 

 

Zapobiegaj uszkodzeniom pojazdów 

Uderzenie w dziurę przy dużej prędkości może spowodować uszkodzenie wielu części pojazdu, w tym zawieszenia, opon i innych elementów wewnętrznych. 

Minimalizuj ryzyko wypadków 

Wyboje stanowią poważne zagrożenie również dla pieszych oraz użytkowników rowerów i hulajnóg.  

Utrzymuj profesjonalny wizerunek 

Wyboje nie tylko przyciągają wzrok, ale mogą również obniżyć wartość Twojej firmy, zarówno pod względem wartości odsprzedaży, jak i ruchu klientów. 


Dlaczego tworzą się dziury 

Woda z topniejącego śniegu i lodu wsiąka w drogę i zmiękcza ją.

Podczas powtarzających się okresów mrozu woda w drodze ponownie zamarza i rozszerza się, rozbijając drogę na powierzchni i pod nią.

Kiedy lód topnieje, pozostawia szczeliny wewnątrz drogi, a wilgoć dodatkowo ją zmiękcza.

Miękki, popękany asfalt nie jest w stanie utrzymać ciężaru przejeżdżających pojazdów i zaczyna się rozpadać, tworząc dziurę w drodze.


Naprawiaj dziury szybko dzięki niezawodnemu Watco Bitu-Mend

Jeden produkt na drogę... ścieżkę i parking 

Wysoce trwała naprawa dziur z Bitu-Mend – nie wymaga mieszania przed aplikacją, dzięki czemu jest bardzo łatwy w użyciu. Można go wykorzystywać do zewnętrznych powierzchni asfaltowych i betonowych, takich jak drogi, parkingi i ścieżki. Nasza specjalistyczna formuła jest w stanie wypełnić dziury o głębokości 100 mm, tworząc gęstą, twardą powierzchnię, dzięki czemu jest ona w stanie wytrzymać duże natężenie ruchu. Po naprawionej powierzchni można przejechać natychmiast po aplikacji.  

Krok 1 – Przygotowanie i gruntowanie

Zamieć wszelkie zanieczyszczenia z dziury przed wylaniem podkładu, który jest dołączony do Bitu-Mend. Za pomocą pędzla pokryj całą podstawę dziury podkładem, aby zapewnić mocną przyczepność. 

Krok 2 - Wypełnienie

Po zagruntowaniu wystarczy wypełnić dziurę naszym specjalistycznym kruszywem. Bitu-Mend może być nakładany łopatą lub można nawet wylać odpowiednią ilość prosto z pojemnika. 

Krok 3 – Ubicie

Następnie pozostaje ubić masę tylną częścią łopaty lub ubijaka. Zagęszcza się do zwartej, twardej powierzchni, która będzie odporna na ruch pojazdów i pieszych. Po naprawianej powierzchni natychmiast mogą poruszać się samochody osobowe oraz ciężarowe.   

Wypełniacz do szczelin w asfalcie

Nim problem stanie się większy 

Nieestetyczne pęknięcia w asfalcie mogą prowadzić do wnikania wody, erozji i przyspieszonego niszczenia nawierzchni. Nasz produkt na bazie bitumu i gumy sprawia, że naprawa pęknięć jest prosta i skuteczna. Wystarczy przelać płyn do konewki (lub dowolnego kanistra z dzióbkiem) i wlać do pęknięcia.  

Zapisz się