Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

 

Jeśli posadzka nie jest odpowiednio zadbana, pęknięcia mogą się powiększać i zagrażać płynności poruszania się oraz bezpieczeństwu w Twojej firmie. Dzięki odpowiednim działaniom i produktom możemy jednak mieć kontrolę nad uszkodzeniami - dzięki temu nie ucierpi produktywność, a dodatkowo unikniesz kosztownych napraw. 

 

Rodzaje typowych uszkodzeń posadzek betonowych i sposoby ich naprawy

Mimo że posadzki betonowe są wytrzymałe, z czasem stają się podatne na uszkodzenia i ubytki. Wiele z nich może być wynikiem dynamicznych i statycznych obciążeń punktowych, ale beton może również ulec degradacji w wyniku wycieków podczas obróbki. Ważne jest, aby być w stanie zidentyfikować wszelkie problemy na wczesnym etapie, zanim się nasilą i spowodują kosztowne prace, przestoje, a nawet wypadki i obrażenia.

Ogólne uszkodzenia powierzchni

Posadzki betonowe można utrzymać w dobrym stanie dzięki bieżącym naprawom uszkodzeń. Może jednak nadejść moment, w którym betonowa powierzchnia staje się tak zużyta, że kruszywo zostaje odsłonięte i odpada, a także ulega silnej erozji i pyleniu.  

Watco Concrex Carbon Fibre sprawia, że naprawa jest znacznie łatwiejsza, szybsza i trwalsza niż tradycyjne sposoby. Można go używać zarówno na betonie wewnętrznym, jak i na zewnątrz. 

 • Jest mocniejszy niż alternatywy na bazie cementu  
 • Jest szybkoschnący i gotowy do lekkiego ruchu już w ciągu 1 godziny  
 • Skraca czas przestoju - nie trzeba czekać do następnego dnia  
 • Posiada 20-letnią gwarancję na odporność na uderzenia 

Uszkodzenia i szczeliny w posadzce

Betonowa posadzka z niewielkimi uszkodzeniami nie potrzebuje wiele czasu, aby ulec zniszczeniu. Im gorzej, tym bardziej kosztowna staje się naprawa i tym więcej przestojów wymaga jej przeprowadzenia. Przeprowadzaj naprawy z łatwością. Watco Flowpatch jest szybki, prosty i może być używany przez każdego, w dowolnym miejscu. 

 • Może być stosowany na dowolnej głębokości od 5 mm do 100 mm 
 • Wiąże w ciągu 1 godziny w temperaturze 15°C 
 • Pokrywa około 0,5 m² przy grubości 25 mm na 25 kg 
 • Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz 
 • Może być nakładany na wilgotny (nie mokry) beton 

Chropowaty, uszkodzony lub wymagający wyrównania beton

Gdy posadzka betonowa ulegnie zużyciu w takim stopniu, że odsłonięte zostanie kruszywo, dalsze utrzymywanie jej za pomocą prostych napraw nie jest już ani praktyczne, ani opłacalne. Oprócz nieestetycznego wyglądu, mocno zniszczone powierzchnie betonowe mogą uszkadzać sprzęt i przejeżdżające po nich pojazdy, stwarzać ryzyko potknięcia dla pieszych i tworzyć zakurzone, niehigieniczne środowisko pracy lub odwiedzin. Użyj Watco Flowtop, aby szybko i łatwo uzyskać wytrzymałą posadzkę przemysłową. 

 • Może być stosowany do betonu wewnątrz, piasku i cement 
 • Skład: Wzmocniony włóknami proszek na bazie cementu. Żywica jest dodawana w miejscu użycia 
 • Pokrywa około 3,7 m² przy grubości 3 mm, 2,3 m² przy grubości 5 mm i 1,1 m² przy grubości 10 mm 
 • Utwardza się 6 godzin przy lekkim ruchu. Pełne użytkowanie możliwe po upływie 24 - 36 godzin 

Zajmujemy się naprawą podłóg od ponad 50 lat 

Watco zajmuje się naprawą posadzek od ponad pięćdziesięciu lat. W tym czasie stworzyliśmy szeroką gamę produktów naprawczych, w dużej mierze z pomocą naszych klientów - Ciebie i innych osób takich jak Ty, które są odpowiedzialne za powierzchnie i lokale z betonowymi podłogami.  

Codziennie rozmawiamy z naszymi klientami. Słyszymy, co myślą o naszych produktach i czego oczekują. Wsłuchiwanie się w te opinie zaowocowało stworzeniem gamy produktów, która zajmuje się wszystkim - od drobnych napraw powierzchni w celu zapewnienia idealnego wykończenia przed malowaniem, poprzez trwałe ogólne naprawy dziur, pęknięć i połączeń, aż po głębokie naprawy i wyboje, wewnątrz i na zewnątrz.  

Zapisz się