Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Bezpieczna podłoga z Watco
Łatwe do nakładania, wytrzymałe i odporne na ścieranie powłoki zapewnią bezpieczeństwo nawet na powierzchniach o dużym stopniu eksploatacji i natężenia ruchu. Antypoślizgowe powłoki Watco charakteryzują się szybkim utwardzaniem, co dodatkowo usprawnia i przyspiesza proces kładzenia farby.  

Wybór właściwej powłoki antypoślizgowej nie zawsze jest prosty. Należy poznać odpowiedź na pytania: 

- Co powoduje, że podłoga może być śliska? Woda? Tłuszcz? Piach?  

- Czy powierzchnia jest nachylona? 

- Czy jest to obszar produkcji np. żywności, który musi być utrzymywany w czystości? 

Farby antypoślizgowe do betonowych podłóg od Watco zapewniają najwyższej jakości ochronę przed poślizgiem na schodach, rampach czy podłogach, gdzie powierzchnia ze względu na wilgoć, wodę lub inne substancje może stać się niebezpieczna. 

Watco Epoxyguard Safe 

Tradycyjne "ziarniste" wykończenie antypoślizgowe może być trudne do czyszczenia, ale drobniejsza tekstura może nie być wystarczająco antypoślizgowa, jeśli na podłodze znajduje się tłuszcz lub olej. Epoxyguard Safe jest unikalną, antypoślizgową powłoką z żywicy epoksydowej. Wstępnie zmieszane kruszywo jest utrzymywane w zawieszeniu w cieczy, a po nałożeniu przez rolkę, zapewnia drobno teksturowaną powierzchnię, która jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Wykończenie jest lepsze niż tradycyjna ziarnista powierzchnia, ponieważ tekstura jest całkowicie równa - znacznie różni się od farby, która ma piasek lub żwir rzucony na powierzchnię. 

 

Watco Epoxygrip 

Epoxygrip ma gruboziarnistą teksturę, co czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku stopni, ramp i izolowanych miejsc tłustych, oleistych lub niebezpiecznych. Ten epoksyd o 100% zawartości substancji stałych dobrze sprawdza się na betonie, metalu i drewnie. Kruszywo jest w oddzielnym opakowaniu. Posypując nim farbę po malowaniu, można w łatwy sposób dozować stopień pokrycia. Jest to w zasadzie pigmentowany klej, który tak mocno trzyma się struktury powierzchni, że zapewni bezpieczeństwo powierzchni przez lata. 

 

Watco Epoxyguard Premium Antypoślizgowy 

Grubopowłokowa, antypoślizgowa farba do betonu, zapewniająca wyjątkową ochronę przed zużyciem. Idealnie nadaje się do obszarów o dużym natężeniu ruchu, gdzie brak poślizgu jest kluczowy dla utrzymania bezpieczeństwa. Cząsteczki antypoślizgowe są zawieszone w powłoce co sprawia, że jest łatwa w użyciu i tworzy jednolite, chropowate wykończenie. Watco Epoxyguard Premium Antypoślizgowy idealnie nadaje się do stosowanie na goły beton, nowy beton, pomalowane powierzchnie, podkłady oraz metal. Antypoślizgowe powłoki Watco

Watco Epoxyguard Safe

Dwuskładnikowy epoksyd z wstępnie zmieszanym kruszywem pozwalający uzyskać równą, łatwą do czyszczenia, antypoślizgową powłokę.

Watco Epoxygrip

Antypoślizgowa powłoka epoksydowa idealnie nadaje się do schodów, ramp i posadzek, także w miejscach mokrych lub zaolejonych. Gruboziarniste wykończenie antypoślizgowe stosowane z myślą o wzroście bezpieczeństwa i zmniejszeniu liczby wypadków.

Watco Epoxyguard Premium Antypoślizgowy

Grubopowłokowa, antypoślizgowa farba do betonu, zapewniająca wyjątkową ochronę przed zużyciem. Do obszarów o dużym natężeniu ruchu, gdzie brak poślizgu jest kluczowy dla utrzymania bezpieczeństwa.Zapisz się