Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Bądź gotowy na deszczową jesień

Jesień coraz bliżej. Przygotuj się na tą deszczową porę roku już teraz. Jeśli zidentyfikujesz przeciek podczas regularnej kontroli dachu musisz działać szybko i skutecznie, zapobiegając pęknięciom lub dziurom, które spowodują dalsze uszkodzenia. Dzięki właściwościom hydroizolacyjnym nasz specjalistyczny produkt Roofite uszczelnia dachy za pomocą zaledwie jednej warstwy. Może być nakładany nawet w ulewnym deszczu, wykorzystany jako naprawa awaryjna. Nasi specjaliści opracowali formułę, dzięki której Roofite już po pierwszej warstwie tworzy wyjątkowo mocne wykończenie, które pomaga uniknąć kosztownego ponownego pokrycia dachu. 


Dlaczego regularne kontrole dachu są ważne 

alt

Szybko zidentyfikujesz nieszczelności

Po zlokalizowaniu szczelin, pęknięć i dziur w dachu można szybciej podjąć działania w celu ich naprawy.

alt

Unikniesz kosztownej wymiany dachu

Naprawa uszkodzeń dachu, gdy tylko zostaną one zidentyfikowane, zapobiega konieczności realizacji dużych i kosztownych napraw w późniejszym terminie.

alt

Minimalizujesz zakłócenia w pracy firmy

Upewnienie się, że dach jest bezpieczny, a wszelkie naprawy są w toku, pozwala na utrzymanie otwartości zakładu i uniknięcie zakłóceń w codziennej pracy. 


 

Roofite

Watco Roofite to elastyczna powłoka dachowa. Gruba warstwa bitumiczna, wzmacniana gumą i wytrzymałymi włóknami to doskonałe rozwiązanie do naprawy, izolacji i zabezpieczania dachów przed działaniem czynników atmosferycznych. 

Dzięki właściwościom hydroizolacyjnym Roofite uszczelnia dachy za pomocą zaledwie jednej warstwy i może być nakładany nawet w ulewnym deszczu, działając jako naprawa awaryjna. Wystarczy jedna warstwa by osiągnąć wyjątkowo mocne wykończenie, które pomaga uniknąć kosztownego ponownego pokrycia dachu.


 

 

Obszary zastosowań

Watco Roofite do powłoka dachowa, którą można wykorzystać na różnych pokryciach dachowych: 
Blacha falista 
Beton 
Dachówki 
Papa 
Eternit 


 

Właściwości

Elastyczny - nie zwiotczeje i nie spłynie w letnim słońcu ani nie będzie się kruszył w zimie.

Wytrzymała mieszanka gumowo-bitumiczna.

Naprawia przecieki nawet w ulewnym deszczu.

Wzmocniona włóknem i elastyczny.

Do kompletnego remontu lub napraw awaryjnych.

Łatwa aplikacja za pomocą pędzla.


Potrzebujesz naprawy?

Roofite może być stosowany podczas ulewnego deszczu!

Kiedy w dachu pojawiają się pęknięcia, szczeliny i dziury jest już za późno by uniknąć deszczu. Watco Roofite to preparat na bazie bitumu, dzięki czemu uszkodzenia można naprawiać w ulewnym deszczu, uzyskując trwałe wykończenie, które odnawia i uszczelnia dach. Łatwy w aplikacji, szybkoschnący i trwały - nasz produkt do naprawy dachów na bazie bitumu może być stosowany na wielu powierzchniach, od żelaza i stali po beton i dachówki. 


Zapisz się