Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Letnie remonty i naprawy – zrób je szybko i łatwo


Utrzymanie posadzek w dobrym stanie, by były trwałe i bezpieczne jest niezwykle ważne zarówno w magazynach, halach produkcyjnych, jak i warsztatach. Uszkodzona posadzka betonowa może pogorszyć wydajność pracy, zwiększyć koszty utrzymania, prowadzić do niepotrzebnych napraw pojazdów i – co najgorsze - stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa osób z nich korzystających.   

Lato to dla wielu firm czas remontów i napraw. Jeśli Ty także planujesz naprawy w magazynie czy hali, zwróć uwagę te produkty Watco, które ułatwią Ci zadanie, przyspiesza prace, a co najważniejsze – dadzą długotrwały efekt.  

Istotne jest, byś wybrał odpowiednie produkty – dobrej jakości i dobrane do konkretnych potrzeb oraz warunków panujących w miejscu naprawy. 

Przedstawiamy produkty i rozwiązania, które skutecznie radzą sobie z uszkodzeniami nawierzchni drogowej, posadzek i dachów.  


Jak poradzić sobie z wybojami w asfalcie? Bitu-Mend – szybkoschnący, wytrzymały, łatwy w użyciu

Wypełnij dziury w asfalcie szybko i łatwo za pomocą naszego doskonałego produktu Bitu-Mend. Jest wyjątkowo trwały i łatwy w użyciu - wylewany prosto z pojemnika. Dzięki temu, parkingi i drogi są bezpieczne, a zagrożenia potknięcia na zewnętrznych ścieżkach zostają skutecznie wyeliminowane. Bitu-Mend jest szybkoschnący i wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać natychmiastowy ruch, zapewniając trwałość naprawy. 

Wysoce trwała naprawa dziur Bitu-Mend nie wymaga mieszania przed aplikacją, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu. Nasz bitumiczny materiał do naprawy dziur jest przeznaczony do stosowania na zewnętrz, na powierzchniach asfaltowych i betonowych, takich jak drogi, parkingi i ścieżki. Dzięki specjalistycznej formule można nim wypełnić dziury o głębokości 100 mm, gdzie tworzy gęstą, twardą powierzchnię, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać duże natężenie ruchu natychmiast po nałożeniu. 

Czym wypełnić pęknięcia w asfalcie? Wypełniacz do szczelin w asfalcie – elastyczny, wodoodporny, szybkoschnący

Nieestetyczne pęknięcia w asfalcie mogą prowadzić do wnikania wody, erozji i przyspieszonego niszczenia nawierzchni. Wypełniacz do szczelin w asfalcie - produkt na bazie bitumu i gumy sprawia, że naprawa pęknięć jest prosta i skuteczna. Wystarczy przelać płyn do konewki (lub dowolnego kanistra z dzióbkiem), wlać do pęknięcia i pozostawić do wyschnięcia. 

Wypełniacz do szczelin w asfalcie Watco jest elastyczny, długotrwały i chroni przed wnikaniem wody. Schnie już nawet w ciągu 2 godzin i może być nakładany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki gumowej formule bitumu tworzy powierzchnię o doskonałej przyczepności. 

Czym naprawić dziury w betonie? Watco Concrex Carbon Fibre i Watco Flowpatch – solidne i szybkoschnące

Wykonane nawet z największą dbałością posadzki betonowe są narażone na czynniki atmosferyczne, obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Często są to miejsca, gdzie dodatkowo należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pracy.  

Watco Concrex Carbon Fibre to bardzo trwała i solidna zaprawa do naprawy betonu. Idealna do skomplikowanych napraw, pochylni, ukruszonych stopni, montażu szyn, wykruszonych szczelin dylatacyjnych, dziur oraz do wyrównywania posadzki.  

Watco Flowpatch to wypełniacz do betonu w płynie. Jest niezwykle łatwy i szybki w użyciu - wystarczy dodać wodę, wymieszać i zalać dziurę w posadzce. Ruch pieszy jest możliwy już po 30-60 minutach, a ruch wózków widłowych po 2 godzinach przy aplikacji w temperaturze pokojowej.

Jakie właściwości powinna mieć powłoka dachowa? Roofite Elastyczna powłoka dachowa

Nieszczelny dach może powodować różnego rodzaju problemy. Ponowne pokrycie dachu może być niezwykle kosztowne, a co gorsza - przecieki mogą uszkodzić ściany i posadzki. To kolejne koszty, które trzeba będzie ponieść, by doprowadzić budynek do porządku. Lepiej temu zapobiec, naprawiając dach! 

Nasz produkt Roofite może uszczelnić rozszczepienia, pęknięcia i dziury, a nawet uszczelnić dach w ulewnym deszczu za pomocą tylko jednej warstwy. Zapewniając wyjątkowo mocne wykończenie, pojedyncza warstwa naszej powłoki gwarantuje, że deszcz przestanie być problemem.


Postaw na jakość Watco 

Utrzymywanie betonowych posadzek w dobrym stanie jest kluczowe dla trwałości i bezpieczeństwa w różnych środowiskach.  

Wybierając odpowiednie produkty do naprawy betonu, możemy utrzymać powierzchnie w doskonałym stanie, zapewniając trwałość, bezpieczeństwo i oszczędność. Postaw na wysoką jakość i dostosowane rozwiązania, aby cieszyć się dobrze utrzymanymi i funkcjonalnymi powierzchniami betonowymi. 

Jeśli nie wiesz, którego produktu użyć, skonsultuj się z nami, przyślij zdjęcia uszkodzeń. Doradzimy najlepsze i najprostsze rozwiązania.  

Zapisz się