Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.Jakość Watco w 3 prostych krokach


Z produktami Watco uzyskanie idealnej podłogi jest łatwe. Wystarczą trzy proste kroki, by uzyskać świetnie wyglądającą posadzkę, trwałą na lata. Od naprawy, przez przygotowanie, po malowanie powierzchni - szeroka gama specjalistycznych preparatów zapewnia nowy i profesjonalny wygląd posadzki.
Kluczowe znaczenie dla zapewnienia trwałości, estetyki i wysokiej jakości powierzchni ma naprawa uszkodzonej posadzki przed malowaniem.

Przygotowanie i gruntowanie powierzchni zmniejszą ryzyko łuszczenia, kruszenia lub odpryskiwania posadzki. Dotyczy to zwłaszcza miejsc narażonych na duży ruch i regularne zabrudzenia.

Pomalowana posadzka daje wiele korzyści: od estetyki i ochrony, po trwałość i łatwość konserwacji.

Naprawa

Malowanie starej posadzki może uwydatnić niedoskonałości powierzchni, sprawiając, że odpryski i zadrapania będą bardziej widoczne - dlatego wcześniej warto naprawić uszkodzenia. Nasza bestsellerowa zaprawa Concrex to niezawodna zaprawa do naprawy podłóg z żywicy epoksydowej. Korzystając z niej, uzyskasz świetny efekt na lata!

Przygotowanie

Przed malowaniem posadzki należy upewnić się, że jest ona czysta i sucha. Niezależnie od jej rozmiaru (duża rampa przeładunkowa, magazyn, parking, mały warsztat lub garaż), dokładne przygotowanie podłoża jest kluczowe, aby utrzymać trwałość efektu. W szczególności dotyczy to posadzki narażonej na duży ruch i regularne zabrudzenia. Nasza oferta obejmuje przyjazne dla użytkownika środki czyszczące, opracowane z myślą o trudnych podłożach.

Malowanie

Planując malowanie, wybierz produkt, który zapewni najwyższą ochronę. Epoxyguard Premium, to powłoka epoksydowa o 100% zawartości części stałych, zapewniająca solidne wykończenie i doskonale nadająca się do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Wystarczy jedna warstwa, którą wystarczy pozostawić na noc do wyschnięcia. Podłoga nie tylko będzie wyglądać imponująco, ale także wytrzyma próbę czasu.
Najczęściej zadawane pytania


Czy istnieje szybkowiążące rozwiązanie do naprawy betonowych krawędzi lub połączeń, które są stale uszkadzane przez wózki widłowe?

Zaprawa naprawcza Watco Concrex jest do tego idealna. Produkt jest tak wytrzymały, że z łatwością poradzi sobie z wózkami widłowymi, a w dodatku utwardza się w ciągu zaledwie 1 godziny. Wystarczy wymieszać zaprawę z żywicą epoksydową, nałożyć ją w spoinę i wygładzić.

Czy muszę wytrawić nowy beton przed jego pomalowaniem?

Jeśli beton nigdy wcześniej nie był malowany ani uszczelniany, wytrawianie jest doskonałym sposobem na zapewnienie wiązania farby. Watco Concroff usuwa luźne i drobne fragmenty cementu, umożliwia penetrację farby, bardzo dobrze usuwa brud. Po jego użyciu podłoga będzie gotowa do malowania.

Czy posiadacie farbę do posadzek, która jest odporna na chemikalia i zużycie przez ciężkie maszyny?

Powłoka Watco Epoxyguard Premium zapewnia doskonałą i długotrwałą ochronę. Jest łatwa w aplikacji i dostępna w wielu kolorach. Już jedna, gruba warstwa stworzy błyszczące i mocne wykończenie, które oferuje doskonałą odporność chemiczną w magazynach, garażach, recepcjach oraz miejscach narażonych na działanie chemikaliów czy olejów.


Zapisz się