Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Bezpieczne posadzki

 

Watco posiada jeden z najbardziej wszechstronnych asortymentów produktów zabezpieczających do podłóg, stopni i pochylni. Oferujemy trzy główne rodzaje produktów – oto nasza porada na temat tego, który z nich wybrać w zależności od powierzchni i sposobu użytkowania danego obszaru.  

Powłoki antypoślizgowe 

Wybór odpowiedniej powłoki antypoślizgowej nie zawsze jest prosty. 
 
• Czy podłoga jest śliska od wody lub smaru? 
• Czy powierzchnia jest nachylona? 
• Czy powierzchnia znajduje się w obszarze produkcji żywności, który musi być utrzymywany w czystości?

Epoxyguard Safe

 

Tradycyjne „ziarniste” wykończenie antypoślizgowe bywa trudne do czyszczenia, ale drobniejsza faktura może nie być wystarczająco antypoślizgowa, jeśli na podłodze zostanie rozlany tłuszcz lub olej. Epoxyguard Safe to unikalna, antypoślizgowa powłoka na bazie żywicy epoksydowej. W płynie zawieszone są wstępnie wymieszane plastikowe kulki, które po nałożeniu wałkiem tworzą powierzchnię o drobnej fakturze, łatwą do utrzymania w czystości. Wykończenie jest lepsze niż w przypadku tradycyjnej, ziarnistej powierzchni, ponieważ struktura jest w pełni równomierna – zupełnie inaczej niż w przypadku farby, na której powierzchnię naniesiono piasek lub żwir. 

Bestsellery

Watco Epoxyguard Safe

Watco Epoxyguard Safe

Dwuskładnikowy epoksyd z wstępnie zmieszanym kruszywem pozwalający uzyskać równą, łatwą do czyszczenia, antypoślizgową powłokę.

Od 1 180,31 zł (W tym VAT)

Watco Epoxygrip

Watco Epoxygrip

Antypoślizgowa powłoka epoksydowa idealnie nadaje się do schodów, ramp i posadzek, także w miejscach mokrych lub zaolejonych. Gruboziarniste wykończenie antypoślizgowe stosowane z myślą o wzroście bezpieczeństwa i zmniejszeniu liczby wypadków

Od 1 022,13 zł (W tym VAT)

Zapisz się