Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Nasza historia

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w tworzeniu powłok o wysokich parametrach staliśmy się wiodącym brytyjskim producentem i bezpośrednim dostawcą powłok podłogowych i produktów naprawczych.

Długotrwałe, niezawodne rozwiązania od 1927 r.

Założona w 1927 roku firma Watco początkowo oferowała  specjalistyczne środki do pielęgnacji i impregnacji, rozszerzając następnie swoją ofertę o środki uszczelniające i zabezpieczające powierzchnie betonowe przed pyleniem. Marka Watco zasłynęła z modernizacji magazynów i środowisk pracy, dostarczając skuteczne rozwiązania redukujące zapylenie i ułatwiające czyszczenie podłóg. Wkrótce jej oferta poszerzyła się o farbę do posadzek betonowych, która była używana do naprawy i odbudowy w całym kraju po II wojnie światowej.

Historia doskonałości

Staliśmy się pierwszą firmą produkującą i sprzedającą dwuskładnikowe produkty z żywicy epoksydowej bezpośrednio do użytkowników końcowych. Były to produkty specjalistyczne, które zostały zaprojektowane przez naszych chemików z myślą o osobach niebędących specjalistami – są łatwe w użyciu oraz zapewniają znakomite efekty. Wprowadziliśmy Concrex, zaprawę naprawczą z żywicy epoksydowej, która do dziś świetnie się sprzedaje. Nasza oferta antypoślizgowa poszerzała się, a Safety Grip zwiększał poziom bezpieczeństwa w firmach w całej Wielkiej Brytanii. Te prawdziwie innowacyjne produkty są rozchwytywane po dziś dzień.

Specjalistyczne formuły

Sukces Watco rozprzestrzenił się na Francję, Niemcy i USA, a nasze produkty są teraz eksportowane na cały świat. Pozostajemy liderem w dziedzinie projektowania i opracowywania innowacyjnych produktów do posadzek, tworzącym unikalne formuły, aby dostarczać produkty, które pozwalają osiągnąć to, czego inne nie mogą zaoferować.

Zapisz się