Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Naprawy podłóg

Naprawy podłóg


Nasza gama produktów przemysłowych została opracowana w celu ułatwienia renowacji posadzek i podłoży betonowych. Odkryj trwałe i łatwe w użyciu epoksydowe zaprawy naprawcze, wypełniacze, podkłady do betonu i asfaltu, do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy odnawiasz zużyte lub uszkodzone obszary, naprawiasz wyboje, drobne pęknięcia, wypełniasz głębokie dziury, czy naprawiasz połączenia i powierzchnie. Mamy w ofercie wszystko, czego potrzebujesz.

Aby uzyskać niezwykle skuteczne rozwiązanie do naprawy uszkodzonego i niebezpiecznego betonu, sięgnij po wytrzymałą zaprawę Concrex Carbon Fibre. Wyboje dają ci się we znaki? Nasz cieszący się uznaniem i sprawdzony produkt Bitu-Mend z pewnością Cię nie zawiedzie.

Wszystkie nasze produkty naprawcze, w tym do naprawy betonu, naprawy asfaltu i naprawy dachów, zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić niezrównaną wydajność i łatwość aplikacji i aby naprawy były tak proste, jak to tylko możliwe. Jeśli potrzebujesz porady technicznej, zadzwoń do naszego zespołu pod numer +48 22 462 40 66 lub napisz do nas.

Nasze Bestsellery

Watco Concrex Carbon Fibre

Watco Concrex Carbon Fibre

Solidna naprawa betonowych posadzek, pochylni i stopni

Od 658,42 zł (W tym VAT)

Watco Bitu-Mend

Watco Bitu-Mend

Masa naprawcza do naprawy wybojów w asfalcie i betonie na zewnątrz. Do stosowania na ścieżkach, parkingach oraz drogach

Od 384,25 zł (W tym VAT)

Watco Flowpatch

Watco Flowpatch

Wypełniacz do betonu w płynie

Od 368,51 zł (W tym VAT)

Watco Flowtop - Półpłynna

Watco Flowtop - Półpłynna

Samopoziomująca wylewka do odnawiania uszkodzonych lub nierównych powierzchni betonowych

Od 690,03 zł (W tym VAT)

Zobacz wszystkie produkty do naprawy posadzek

 
Zapisz się