Twoja wersja przeglądarki nie jest oficjalnie obsługiwana i może wystąpić pogorszenie jakości usług. Należy zaktualizować przeglądarkę.

Obecnie występują trudności z działaniem naszej linii telefonicznej. Jeśli chcesz porozmawiać z doradcą technicznym, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Napraw posadzkę betonową 

w niskich temperaturach!

Nie czekaj do wiosny! Z Watco naprawisz posadzkę już dziś

Concrex Cold Set oraz Tack Coat Sub Zero: długotrwała formuła do napraw betonu w niskich temperaturach

Wytrzymałe naprawy posadzek w temperaturze do 0°C? To możliwe! W porównaniu z innymi zaprawami naprawczymi Watco Concrex® Cold Set jest szczególnie bogata w żywicę epoksydową. Zapewnia tym samym najwyższą wytrzymałość i przyczepność. Idealny produkt do naprawy nietypowych, wąskich odcinków lub krawędzi. Maksymalna wytrzymałość osiągana jest już przy grubości 5 mm. Przed użyciem Concrex® Cold Set warto zastosować podkład Tack Coat Sub Zero, który nadaje się nawet do podłóg w chłodniach.  

Epoxyguard Premium Cold Cure oraz Epoxyguard Cold Cure Premium Antypoślizgowy: ochrona powierzchni o dużym natężeniu ruchu

Wysoce zaawansowana formuła, która jest klasą samą w sobie! Ten jednoskładnikowy, grubopowłokowy epoksyd, praktycznie nie zawiera rozpuszczalników i gwarantuje wyjątkową odporność oraz ochronę na posadzkach betonowych. Epoxyguard Premium Cold Cure można stosować w niskich temperaturach do 5°C. 

Dostępny również w wersji antypoślizgowej. Cząsteczki antypoślizgowe są zawieszone w powłoce co sprawia, że jest łatwa w użyciu i tworzy jednolite, chropowate wykończenie.  

Zamów już dziś

Concrex Cold Set 10 kg

Concrex Cold Set 10 kg

Długotrwała formuła do napraw betonu w niskich temperaturach

1 094,70 zł (W tym VAT)

Tack Coat Sub Zero

Tack Coat Sub Zero

Podkład z żywicy poliasparaginowej do stosowania w niskich temperaturach

367,77 zł (W tym VAT)

Zniżka hurtowa
Epoxyguard Premium Cold Cure

Epoxyguard Premium Cold Cure

Gęsta, praktycznie bezrozpuszczalnikowa żywica epoksydowa. Jednopowłokowa ochrona powierzchni o dużym natężeniu ruchu

Od 1 660,50 zł (W tym VAT)

Watco Epoxyguard Premium Antypoślizgowy

Watco Epoxyguard Premium Antypoślizgowy

Grubopowłokowa, antypoślizgowa farba do betonu, zapewniająca wyjątkową ochronę przed zużyciem. Do obszarów o dużym natężeniu ruchu, gdzie brak poślizgu jest kluczowy dla utrzymania bezpieczeństwa.

Od 1 317,33 zł (W tym VAT)

Zapisz się